ביקרתי השבוע במוזיאון לנוסטלגיה ישראלית של גיל פנטו.
חברה שלי עשתה שם יום הולדת והמליצה לי לבקר שם.אמה ליבר המגפר יצהר הם חלק מהחברות שגיל אוסף.הוא מאוד אוהב את הנוסטלגיה הישראלית ומוצרי הצריכה של פעם.נוסטלגיה נוסטלגיה.
כמה אני אוהב נוסטלגיה ישראלית.כשרואים את ישראל של היום אז פלא שמתגעגעים לישראל של פעם. גיל פנטו הולך כל יום לשוק הפשפשים כדי לחפש אותה נוסטלגיה ישראלית. משנה לשנה קשה למצוא את הנוסטלגיה הישראלית. הדור של פעם הולך ונעלם ויחד איתו גם נעלמת הנוסטלגיה. הדירות של פעם בנם היה ניתן למצוא את הנוסטלגיה הישראלית. אנשים היו פעם שמים בבוידעם את כל הדברים שלא רצו לזרוק וכך הפך הבוידעם בלי שרצה למשמר נוסטלגיה ישראלית.
מפני דירות אומרים שהבוידעם הוא הדובדבן שבקצפת.בו אפשר למצוא נוסטלגיה ישראלית.
גיל פנטו הולך כל בוקר לשוק הפשפשים.כבר קשה למצוא אך מדי פעם עוד מוצרים נוסטלגיה ישראלית.לפני שלוש שנים החליט גיל פנטו לפתוח מוזיאון לנוסטלגיה ישראלית בו הוא מארח ימי הולדת עשיבות הנהלה ואף עושה סיורים בשוק לקבוצות קטנות.
גיל פנטו קיבל את פניי בנעימים.המוזיאון לנוסטלגיה ישראלית מסודר אצלו מאוד יפה ורואים את כל המוצרים והפרסומות של פעם.אני אביא לשם את סבתי לביקור. היא גדלה בתל כביב של פעם ומאוד אוהבת להסתכל ולהזכר על הנוסטלגיה הישראלית.אפילו אתא גיל אוסף. אתא זה אריגים תוצרת ארצנו ומי שנתן השם היה שי עגנון. אתא נוסטלגיה כמה אני מתגעגע.כל אחד ימצא כאן משו שמדבר אליו בעוסטלגיה הישראלית.כל כך שמח שגיל פנטו פתח את המוזיאון לנוסטלגיה ישראלית.
גיל פנוו סיפר לי איך ואיפה הוא עדיין מוצא נוסטלגיה ישראלית.אורחיו מאוד מתרגשים בימי הולדת שהוא עושה.גיל פנטו גם תמיד משלב זאת עם הרצאה ממגוון הרצאות שלו המטבח של פעם, תחייתה של אתא, המטבח של פעם.לגיל פנטו יש אוסף גדול מאוד על המטבח של פעם.מוזיאון לנוסטלגיה ישראלית.גיל פנטו מארח מאוד יפה.
השארת תגובה